Vyrábame tonerové kazety

„Pokiaľ držíte v ruke tonerovú kazetu, vidíte v podstate iba obal a optický valec. Nie ste schopní zistiť, či bola kazeta vyrobená kvalitne.“

Vo firme ABEL viete, za čo platíte

Mohlo by sa zdať, že vyrobiť tonerovú kazetu tak, aby tlačila v rovnakej kvalite ako originálna, je hračka. Tak jednoduché to však v skutočnosti nie je a zvládnu to len tí najlepší. Konkrétne tí, ktorí dokonale rozumejú vnútornej konštrukcii kazety a funkcii všetkých komponentov vo vnútri tlačového systému, len tí môžu držať krok s kvalitou originálnych výrobcov.

Vo firme ABEL nie je ISO iba formalita

Kazeta vyrobená vo firme ABEL má vymenené všetky diely a je vyrobená v zhode s technologickým postupom. Následne prebieha finálna kontrola kvality podľa ISO 9001 a ďalších noriem.

Nerobíme kompromisy. Vyrábame výhradne kazety kvalitou porovnateľné s originálnymi tlačovými kazetami a dodržujeme vysoké štandardy kvality. Vďaka dokonalej logistike a optimalizácii výroby sme schopní kazetu vyrobiť v plnej kvalite a naviac za cenu prijateľnú pre zákazníka.


Informačné materiály

Katalog ke stažení Na základe vašej požiadavky vám budú úplne zadarmo zaslané kompletné materiály o našej spoločnosti zahŕňajúce cenníky, detailné informácie o spoločnosti a zmluvu o dielo.

Stiahnuť katalóg Zaslať materiály poštou